Instalacja klatki Faradaya

Emcek S.C. oferuje kompleksowe usługi montażowe w zakresie instalacji klatek Faradaya. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym szczeblu realizacji przedsięwzięcia, począwszy od doradztwa na etapie planowania, poprzez wykonanie indywidualnego projektu klatki Faradaya, aż po proces konstrukcji i montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacyjno-montażową.

Jako producent klatek Faradaya z ugruntowaną pozycją na rynku doskonale wiemy, jak zróżnicowane bywają preferencje i potrzeby naszych klientów. Właśnie dlatego, jesteśmy w stanie wykonać każdy montaż, niezależnie od jego parametrów i warunków zabudowy. Oferujemy:

  • kompleksowy projekt klatki Faradaya wraz z wyposażeniem,
  • zastosowanie wiodących rozwiązań konstrukcyjnych (konstrukcja modułowa, siatka Faradaya),
  • niezawodne systemy szczelności oraz wentylacji,
  • dostosowanie założeń projektu do potrzeb i możliwości zamawiającego,
  • pełną konfigurację klatki Faradaya wraz z dostarczeniem niezbędnego wyposażenia,
  • testy instalacji za pomocą dedykowanych urządzeń pomiarowych,
  • kompleksowe doradztwo i usługi serwisowe.

Klatka Faradaya – firmy montażowe

Wszechstronne zastosowanie klatek Faradaya sprawia, że na rynku w szybkim tempie pojawiają się kolejne firmy montażowe. Jak zatem zweryfikować, który wykonawca będzie w stanie zapewnić najwyższą jakość i niezawodność wykonania zabudowy elektrostatycznej w sposób dopasowany do mocno zindywidualizowanych potrzeb? Wybierając Emcek, zyskują Państwo pewność wielu lat doświadczenia oraz najlepszych jakościowo materiałów instalacyjnych. Na życzenie naszych klientów wykonujemy dowolne aranżacje pomieszczeń, niezależnie od ich wielkości i zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Bazujemy jedynie na atestowanych i sprawdzonych materiałach, a po zakończeniu montażu, każda klatka Faradaya jest przez nas szczegółowo sprawdzana pod kątem skuteczności ekranowania. Jeśli poszukują Państwo doświadczonego wykonawcy klatki Faradaya, który podejmie się montażu najbardziej niestandardowej zabudowy w przystępnej cenie, zapraszamy do współpracy!