Producent klatek Faradaya

Zlecając nam wykonanie klatki Faradaya, zyskują Państwo pewność kompleksowego zrealizowania powierzonego nam zadania – od projektu, poprzez produkcję, aż po profesjonalny montaż i serwis w miejscu przeznaczenia. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie dostarczyć optymalne rozwiązania, dostosowane do najbardziej niestandardowych uwarunkowań konstrukcyjnych oraz przeznaczeń. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości, niezawodnych, wysokogatunkowych tworzyw oraz konkurencyjnej ceny przy zapewnieniu sprawdzonych technologii, wzbogaconych o liczne opcje wyposażenia dodatkowego, personalizacji oraz konfiguracji do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jako producent, gwarantujemy, że każda zamówiona u nas klatka Faradaya, zostanie zrealizowana sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Misja

Naszą specjalnością, potwierdzoną wieloma realizacjami, jest dostarczanie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo i utrzymanie ciągłości działania systemów przez 24h na dobę, 365 dni w roku. Stosowane przez nas systemy zabezpieczeń skutecznie chronią zasoby przed zagrożeniami fizycznymi i elektromagnetycznymi. Cechują nas niezawodność, krótki czas reakcji na zdarzenia w komorze oraz niskie koszty administrowania. Współpraca z nami to gwarancja bezpiecznych rozwiązań.

Klatki Faradaya

Najlepszym możliwym sposobem ochrony przed oddziaływaniem zagrożeń elektromagnetycznych jest Klatka Faradaya, czyli metalowy ekran izolujący od zewnętrznych pól elektrycznych wraz z systemami zabezpieczeń elektromagnetycznych.